WooCommerce Kargo Entegrasyon Eklentileri

Satın almak istediğiniz entegrasyona ait logoya tıklayınız.

Ömür Boyu Kullanım Avantajı

Geçici süreliğine uygulanan tek seferlik ödeme, ömür boyu kullanım avantajını kaçırmayın!

₺5000.00 $-1.00| SATIN AL
Vergiler Dahil

WooCommerce Kargo Entegrasyon Özellikleri


gelismis-yonetim-paneli
Gelişmiş Yönetim Paneli
gonderi-secenekleri
Detaylı Gönderi Ayarları
detayli-ayarlar
Özelleştirilebilir Ayarlar

Gönderi Özeti ve Raporlama

Gönderilerinizin durumu tek sayfada izlenebilir!
Ayrıca belirlediğiniz tarih aralıkları için de raporlar alabilir, bu raporları farklı formatlarda(PDF/XLSX gibi) indirerek işleyebilirsiniz.

Toplu ve Tekli Barkod

Bir veya birden fazla barkodu tek tıklama ile bastırabilirsiniz. Barkodlar tüm kargo firmaları için ayarlamalarınıza uygun olarak oluşacaktır.

Birden Fazla Kargo Firması ile Çalışabilirsiniz

Entegrasyon üzerinde desteklenen tüm firmaları bir arada kullanabilirsiniz. Sipariş detaylarına (müşteri adresi, sipariş içeriği gibi) bağlı olarak hangi kargo firmasının kullanılacağını siz belirleyebilirsiniz. Gönderim sonrasında siparişlerinizin hangi kargo firması ile gönderildiğini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Otomatik SMS ve E-posta Bilgilendirmeleri

Siparişi kargo firmasına teslim teslim ettiğinizde, gönderi dağıtıma çıktığında, teslim edildiğinde veya sizin tanımlayacağınız özel bir durumda otomatik olarak müşterilerinize bilgilendirme mesajları gönderebilirsiniz.

Sipariş/Kargo Durum Takibi

Siparişlerinizi incelerken, siparişin gönderim durumunu pratik şekilde görüntüleyebilirsiniz. Barkodun yazdırılma durumuna bağlı olarak siparişlerinizi filtreleyebilirsiniz.
Sipariş durumları kargo süreçlerine bağlı olarak otomatik güncellenir. Siparişlerinizin paketlenmesi, şubeye teslimi ve müşterinize ulaştırılmasını Siparişler menüsünden takip edebilirsiniz.

Barkod İptali, Takip No ve Barkoda Kolay Erişim

Siparişinizi şubeye teslim etmeden önce veya teslim ettikten sonra iptal edebilir, müşteriye teslimatı durdurabilirsiniz.
Sipariş içerisinde yer alan araçları kullanarak barkoda ve kargo takip numarasına kolayca ulaşabilirsiniz.

Kargo Firmasına Özel Ayarlar

Kullandığınız kargo firmalarını aktif hale getirerek, firmaya ait özel hizmetleri veya kişiselleştirilebilir teslimat seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

 

Kişiselleştirilebilir Barkod & Modül Ayarları

Kullandığınız kağıt boyutu ve ihtiyacınız olan diğer detaylara göre barkodu özelleştirebilirsiniz. Kullanımınıza bağlı olarak modül ayarlarını düzenleyebilirsiniz.

- YÜKLENİYOR -